top of page
iStock-615737596.jpg

HAKKIMIZDA

Eskici Kaynak Teknolojileri ve Servis Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. İstanbul Tuzla Bilmo Sanayi Sitesi Melodi sokak No:43 adresinde bulunup 400m2'lik kapalı alana sahip yerinde faaliyet gösteren tecrübeli ve sektöründe öncü bir firmadır.

Elektronik cihazlarınızda problemlere hızlı, güvenilir ve uygun maliyetlerde onarılması konusunda, firmamız siz müşterilerimize her zaman tam destek vermek için görevdedir.

Firmamız, her hangi bir marka ve modele bağımlı kalmadan, ülkemiz sanayisinde kullanılan tüm kaynak ve kesme makinalarına servis ve teknik danışmanlık hizmeti yanında, periyodik bakım anlaşmaları da yapmaktadır. Günümüzün gelişen teknoloji karşısında payını alan kaynak ve kesme makinaları, yapıları gereği karmaşık elektronik sistemlerden oluşmaktadır. Bu konuda müşterilerimize en iyi ve hızlı hizmeti verebilmek adına, firmamız bünyesinde görev alan ya da görev alacak olan tüm teknik personel konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır ve seçilmektedir. Firmamız bu sektördeki yeni gelişen teknolojileri sürekli takip etmekte ve organize etmiş olduğu eğitim süreçleri ile teknik yeterlilik konusunda en üst seviyeye çıkmaktadır.

 

Özellikle sektöründe adını kanıtlamış Lincoln elektric, esab, miller, kemppi, expressweld, froinus kaynak ve kesme makinalarının teknik konularında uzmanlaşarak özel servis hizmeti de vermektedir. Her çeşit kaynak makinasına ait torç ve bağlantı ekipmanlarının onarımını, özel servis hizmeti de vermektedir. Her Türlü el aletleri matkap, kırıcı, delici vs. tamir ve bakımı yapılmaktadır.
 

Misyonumuz
Firmamız kendi sektöründe azimli, dinamik ve ilk gün ki heyecanla müşteri memnu-niyetini ilke edinmiş; bilgi, birikim ve deneyimlerini gelişen teknolojiyle birleştiren bir kuruluş olmak.

 

Visyonumuz
Endüstriyel pazarda hızla büyüyen Kaynak sektöründe deneyimli, eğitimli ve profesyonel kadromuzla her marka kaynak makinalarının tamir-bakım ve onarımı elektrikli el aletlerinin tamir-bakım onarımı ile sarf malzemelerinin temini konusunda müşterilerimizle hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

bottom of page